Cinci Hoca, hem kadına hem de kocasına tecavüz etti!

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde kendisini Cinci Hoca olarak tanıdan şahıs, önce bir kadına ardından da kadının kocasına tecavüz etti.

Cinci Hoca, hem kadına hem de kocasına tecavüz etti!

Cinci hoca rezaletlerine bir yenisi daha eklendi. Büyü bozdurmak için Kartepe’deki Cinci Hoca’ya giden bir kadın, hocanın büyüyü bozmak için birlikte olmamız gerekiyor yoksa büyü bozulmaz telkinlerinden sonra kadına tecavüz ettiği iddia edildi.

Ertesi gün de kocasına tecavüz etti!

Seskocaeli sitesinin haberine göre, tecavüze uğrayan kadın, Cinci Hoca’ya gittiğini ve hocanın kendisiyle birlikte olduğunu kocasına anlattı. Tecavüze uğrayan kadının anlattıkları üzerine kocası da ertesi gün Cinci Hoca’ya gitti. Cinci Hoca da kadının kocasında da büyü olduğunu söyledi ve ona da tecavüz etti.

Karı-koca karakola gidip şikayetçi oldu

Tecavüze uğradığını iddia eden karı kocanın sabah erken saatlerde karakola giderek Cinci Hoca’dan şikayetçi oldukları iddia edildi. Bölge halkı yaşananlara pes dedi.

KOCAELİ VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA

''İlimiz İzmit ilçesi merkezli yayın yapan bir internet haber sitesinde 19.10.2020 günü yer alan “Cinci Hoca, Karı Kocaya Tecavüz etti” başlıklı haber ile ilgili yapılan araştırmada Güvenlik Güçlerimize ve Cumhuriyet Başsavcılığı’mıza herhangi bir müracaatın olmadığı gibi konuyla ilgili herhangi bir soruşturma bulunmadığı tespit edilmiştir.

Haberin tamamıyla gerçek dışı ve yalan haber olması sebebiyle, haberi yapan kişiler hakkında “Suç Uydurma’’ suçundan Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı’nca adli soruşturma başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.''

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 23:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet demir
Ahmet demir - 5 ay Önce

Admin nasıl haber yapıyon gerçek bir olay gibi.altınada kendin valiliğin yalanlamasını yayınlıyon.yorum yapan sazanlards haberin tamamını okumadan klasik sallamışlar.

Halim berber
Halim berber - 5 ay Önce

Ya buna ne yorumu yapılırki.sozun bitti yer.la boyle kişilre ina,nlar varmı.birde erkekte tecavüze ugruyooo

Sk
Sk - 5 ay Önce

Iyide yorum yazanlar haberi sonuna kadar okusaniz yalanmis haberi cikaranlar hakkinda ceza uygulanacakmis

Serkan kurudal
Serkan kurudal - 5 ay Önce

Allah akıl fikir versin

Onur yalçınkayq
Onur yalçınkayq - 5 ay Önce

Pes

Numan sertbasan
Numan sertbasan - 5 ay Önce

Ne hallere kaldık bu hocayı kısırlaştırın cınsıyet ayırt etmekte yok

H.b
H.b - 5 ay Önce

Ne mal insanlar var memlekette