'Çok üzgünüm'

7 yaşındaki E.M’nin öğretmeni tarafından darp edildiği iddiası ile ilgili konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, “Dünya Öğretmenler Günü’nde bu haberi duyduğum için çok üzgünüm. Soruşturma başlatacağız” dedi.

'Çok üzgünüm'

SORUŞTURMA
Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu 2’nci sınıf öğrencisi E.M’nin öğretmeni tarafından darp edildiği iddiasıyla ilgili açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, öğretmen F.K. hakkında yarın soruşturma başlatacaklarını söyledi. Sandıkçı, “Bu olayın yargıya intikal etmesi, bizim inceleme yapmamıza engel değil” diye konuştu.
MÜFETTİŞ
Sandıkçı, “Müfettişlerimiz öğrenci, veli ve okul çalışanlarıyla görüşüp konuyu enine boyuna inceleyip en kısa zamanda tespit yapacaktır. Biz de hukuk neyi gerektiriyorsa yapacağız. Biz öğretmenlerimiz seviyoruz ama öğrencilerimiz daha çok seviyoruz” şeklinde konuştu.

ÇOCUKLAR
“Çocuklarımız narin ve hassas varlıklardır ve biz onları örselenmesini istemeyiz” biçiminde konuşan Sandıkçı, “Kendi çocuğumuz için ne düşünüyorsak, başka çocuklar için de böyle düşünmeliyiz. Dünya Öğretmenler Günü’nde bu haberi duyduğum için çok üzgünüm” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER