Cola Turka'dan ziyaret

Akyazı’ya yeni atanan Emniyet Müdürü Bülent Ay’ar hoş geldin ziyaretleriz devam ediyor. Yeni emniyet Müdürü Ay’a bir ziyarette Cola Turka yetkilileri tarafından gerçekleştirildi.

Cola Turka'dan ziyaret

Cola TurkaMali İşler Direktörü Sadullah Aydın, İnsan Kaynakları Şefi Duygu Yılmaz ve İnsan Kaynakları Uzmanı Şaban Çetin, Akyazı’nın yeni Emniyet Müdürü Bülent Ay’ı makamında ziyaret ettiler. Cola Turka heyeti yeni müdüre hem hoş geldin dediler hem de başarı dileklerinde bulundular.Emniyet Müdürü Bülent Ay’da yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi ve Akyazı’nın özellikle Sanayi dalında önemli aşama kaydettiğini belirtti.
YARARLARI
Bülent Ay yaptığı konuşmadailçe sınırları içinde faaliyetlerini sürdürmekte olan fabrika ve sanayi kuruluşlarının çalıştırdıkları insanların işsizlikten kurtulduğuna dikkat çekti. Bu fabrikalarda çalışarak evine aş götürecek konuma gelen bu insanların topluma da yararlı kişiler haline geldiğini ifade eden Ay, “İlçemiz çalışanların sayısal çoğunluğu dikkate alındığında huzurlu bir ilçe konumuna geldi”dedi .
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER