Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tank Palet açıklaması

Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Atatürk'ü Anma Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adapazarı'ndaki tank palet fabrikasının satışının söz konusu olmadığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tank Palet açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete irtihalinin 81. yılı münasebetiyle Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu tarafından Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Atatürk'ü Anma Töreni'nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya'daki tank palet fabrikasının satımının söz konusu olmadığını söyledi.

Erdoğan:  Savunma sanayi projelerinde en büyük zorluğu motorda yaşamıştık. Yerli uçağımız dahil her alanda ihtiyacımız olacak motoru üretecek projemiz de hızla ilerliyor. Sakarya'daki Tank Palet fabrikasının satımı diye bir şey sözkonusu değildir

Sakarya’daki tank palet fabrikasında yapılan işletme hakkı sözleşmesini diline dolayanlar daha bu konunu ne anlama geldiğinden habersiz ve sürekli olarak ortalığı karıştırmaya gayret ediyorlar.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 14:37
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER