'Daha çok çalışmalıyız'

Hendek Belediyesi geleneksel belediye personeli iftar yemeği düzenlendi. Başkan Ali İnci, bir çok başarılı çalışmaya imza atan personelin daha fazla çalışması gerektiğini söyledi.

'Daha çok çalışmalıyız'

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci belediye personeline iftar verdi. Hendek Gençlik Merkezi’nde düzenlenen iftara Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, başkan yardımcıları, daire müdürleri, belediye ve HİMPAŞ personeli aileleri ile birlikte katıldı. Başkan İnci iftar sonrası bir konuşma yaparak, “İlçemizin bugünlere gelmesine, belediyemizin başarılarına, emeği geçen tüm personelimizi kutluyorum. Belediyemizde idare ettiğimiz geminin, her birimiz tayfalarıyız. Bu gemiyi çok daha güzel götürmemiz lazım” dedi.
ÇOK ÇALIŞMALIYIZ
İnci konuşmasına şöyle devam etti, “Dördüncü dönem belediye başkanlığına geldik. Hendek’te ve Sakarya’da bir ilktir bu. Bunda sizlerin katkıları üst düzeydedir. Buradaki kadro ile güzel hizmetler yaptık. Kadromuz daha çok çalışmak zorunda, daha çok gayret etmek zorunda, daha fazla hizmet etmek zorundayız. Hendek’imizin ve çocuklarımızın geleceğini imar eden kadro burada, bu kadroya daha fazla görev düşüyor. Böyle bir kadro ile çalışmaktan mutluyum. Hepinize üstün çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.”
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE