DAHA ÖNCE SAKARYA'DA YAŞIYORLARMIŞ, YAKALANDILAR

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık Büro Ekipleri, hırsızlık suçundan çok sayıda kaydı olan ve kesinleşmiş cezası bulunan 2 kadını gözaltına aldı. 2 kadın çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken kadınların daha önce Sakarya’da yaşadıkla

DAHA ÖNCE SAKARYA'DA YAŞIYORLARMIŞ, YAKALANDILAR

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık Büro Ekipleri, daha önce Sakarya’da yaşayan ve işledikleri hırsızlık suçundan çok sayıda sabıkası olduğu için farklı bir şehre taşınan D.Ö. ve C.Y. isimli 2 kadının yine hırsızlık amacıyla araçla Sakarya’ya geldiğini tespit etti. 2 kadını takibe alan ekipler hırsızlıktan daha önceden sabıkası olan 2 kadını suç işlemeye fırsat vermeden yakalan ekipler, D.Ö. ve C.Y. isimli kadını ifadelerini almak üzere Sakarya Emniyet Müdürlüğüne götürdü.

TUTUKLANDILAR
Emniyetteki işlemlerin ardından Adliyeye sevk edilen D.Ö.’nün hırsızlık suçundan 14 adet aranma kaydı olduğu ve 15 yıl 5 ay kesinleşmiş cezası bulunduğu, C.Y.’nin ise hırsızlık suçundan 13 aranma kaydı olduğu ve kesinleşmiş 13 yıl 10 ay cezası bulunduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER