DANIŞMA MECLİSİ'NDE KONUŞAN TOÇOĞLU'NDAN ÇEVRE VURGUSU: DOĞAYI KORUYACAĞIZ

Adapazarı Danışma Meclisi’nde konuşan Başkan Toçoğlu, “Şehri ilgilendiren konularda birlikte karar vereceğiz. Yeşiline, suyuna, doğasına hep birlikte sahip çıkacağız” dedi

DANIŞMA MECLİSİ'NDE KONUŞAN TOÇOĞLU'NDAN ÇEVRE VURGUSU: DOĞAYI KORUYACAĞIZ

TOPLANTIYA KİM KATILDI?
AKP Adapazarı 51’inci Danışma Meclisi Orhangazi Kültür Merkezi’nde önceki akşam gerçekleştirildi. Toplantıya AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, ilçe başkanları ve partililer katıldı.
YÜZDE 51’LİK OY GEREKLİ
Danışma Meclisi’nde konuşan Başkan Toçoğlu, “AK Parti olarak çok ciddi bir seçim sürecine giriyoruz. 2019’da Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi devreye girecek. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi yüzde 51’lik oya ihtiyacımız var. Bütün odak noktamızı 2019 Kasım seçimlerine göre düzenlemeliyiz” şeklinde konuştu.
GAYRETİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ
Başkan Toçoğlu, “Hem hükümet olarak hem de yerel yöneticiler olarak hizmet konusunda tüm gayretimizi gösteriyoruz. Sakarya’yı geleceğe taşıyacak adımları atmaya devam edeceğiz. Şehrimizi ilgilendiren konularda birlikte karar vereceğiz. Şehrimizin geleceğini birlikte kuracağız. Yeşiline, toprağına, suyuna, doğasına hep birlikte sahip çıkacağız” dedi.

AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı 51’inci Danışma Meclisi Orhangazi Kültür Merkezi’nde önceki akşam gerçekleştirildi. Toplantıya AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe kadın ve gençlik kolları başkanları, ilçe başkanları, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, muhtarlar ve çok sayıda teşkilat mensubu yer aldı.
ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
Kongrede yeniden başkanlığa seçilen AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Kongrede tekrardan bize güvendiğiniz için size şahsım ve teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum. AK Parti olarak hep zorlu süreçler yaşadık. Tüm bu zorlu süreçlerden ülkemizi karanlıktan aydınlığa çıkardık. Kongremizin ardından yeni bir heyecanla yola çıktık. Cumhurbaşkanımızın çizdiği yolda daha çok çalışacak, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. 2023 hedefleri için daha çok çalışacağız” diye konuştu.
80 BİN TON ASFALT HEDEFİ
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ise toplantıda yaptığı konuşmada, “Teşkilatımız kongrenin ardından yeni bir heyecan ile görevini sürdürüyor. Bizde belediye olarak hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Bu yıl 80 bin ton asfalt hedefimiz var. Mahallelerimizde yenileme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Evrenköy Mahallemizde çözüm için çalışma yürütüyoruz” ifadelerini kullandı.
2019 KASIM SEÇİMLERİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise Danışma Meclisi’nde yaptığı konuşmada, “AK Parti olarak çok ciddi bir seçim sürecine giriyoruz. Partimiz 2002 yılında kurulduğunda 2003 yılının şartlarında geliştirdiği politikalarla iktidar oldu ve bugüne kadar geldi. İnşallah 2019’da Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi devreye girecek. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi yüzde 51’lik oya ihtiyacımız var. Bütün odak noktamızı 2019 Kasım seçimlerine göre düzenlemeliyiz. Bu seçimi başarıyla tamamlamak için birlik ve beraberlik içerisinde birbirimize güç vermeliyiz” diye konuştu.
HİZMET KONUSUNDA GAYRETLİYİZ
Başkan Toçoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: Türkiye, AK Parti iktidarı süresince sahip olduğu refah düzeyine ulaşmak için pek çok kritik durumu atlattı. Hem hükümet olarak hem de yerel yöneticiler olarak hizmet konusunda tüm gayretimizi gösteriyoruz. Sakarya’yı geleceğe taşıyacak adımları atmaya devam edeceğiz. Şehrimizi ilgilendiren konularda birlikte karar vereceğiz. Şehrimizin geleceğini birlikte kuracağız. Yeşiline, toprağına, suyuna, doğasına hep birlikte sahip çıkacağız.YENİ ÜYELERİ KUTLADI
Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, “Kısa süre önce teşkilatımızın kongresi gerçekleşti ve ilçe teşkilatımıza yeni üyeler katıldı. Tüm yeni üyelerimizi kutluyor, başarılar diliyorum. Adapazarı Sakarya’nın merkez ilçesi olduğundan büyük bir öneme sahiptir. Bu tarihi ilçeye pek çok yatırım yapıldı. 3. Boğaz Köprüsü’nün çevre yolu, hızlı trenin İstanbul Ankara arası durağı, bin yataklı devlet hastanesi, Kadın Doğum Hastanesi, Atletizm Pisti, Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu, yeni duble yollar Adapazarı’na yapılan ve yapılacak olan yatırımlardan bazıları. Adapazarı’nı vatandaşlarımız için geliştirmeye ve dönüştürmeye kararlıyız. İnşallah milletimiz için hayırlı işler yapacağız”
ÖNEMLİ HİZMETLER
AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, “AK Parti, belediyecilik anlayışıyla Türkiye’de 15 yıldır çok önemli hizmetlere imza attı. 2019 yılı Türkiye için önemli bir viraj. Bu dönemeci büyük bir gayretle geçmemiz lazım ki ufkumuz açılsın. Teşkilatlarımızın heyecanı ve motivasyonu yerinde. Bize düşen partimiz için 2019 seçimlerinde sonuna kadar mücadele etmektir” ifadelerini kullandı. Toplantının sonunda plaket takdimi gerçekleştirildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER