Darp edilen servis şoförü konuştu

Adapazarı'nda öğrenci servisi ile otomobilin çarpışması sonrası bir vatandaşın saldırısına uğrayan servis şoförü taburcu oldu. Servis şoförü taburcu olduktan sonra yaptığı açıklama, "Araç sürücüsü dahil hepsinden şikayetçi oldum" dedi.

Darp edilen servis şoförü konuştu

sakaryayenihaber.com -

Geçtiğimiz Salı günü Şeker Mahallesi Dibektaş Caddesi Ak Sokak üzerinde meydana gelmişti. Caddede ilerleyen ve aniden sokağa girmek için kontrolsüz şekilde manevra yapan Ayşe K. idaresindeki 54 BA ... plakalı otomobile karşı şeritten gelen Ahmet O. idaresindeki 54 S ... plakalı okul servis aracı çarptı. Çarpışmanın etkisiyle otomobil sürücüsü Ayşe K. ile otomobilde bulunan çocuğu ile servis sürücüsü Ahmet O. ve serviste bulunan 3 öğrenci olmak üzere toplamda 6 kişi yaralanmıştı. Yaralılar olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Öte yandan, servis şoförü Ahmet O. kaza sonrasında çevredeki bir vatandaş tarafından aracı hızlı kullandığı iddia edilerek darp edilmişti.

ŞİKAYETÇİ OLDUM

Hastaneden taburcu olan servis şoförü Ahmet O. yaptığı açıklamada"Talihsiz bir kaza geçirdim. Kaza mı desem yoksa insanlık nerelere düşmüş mü desem? Başımdan bir olay geçti araç şoförü de dahil hepsinden şikayetçi oldum. Hayatımda ameliyat nedir bilmezken beyin tramvası geçirdim. Ameliyat oldum. Kalçam kırıldı. 2 ay üstüne basamayacağım. 2 ay sonunda röntgen çekilecek eğer tutmazsa tekrar ameliyat olcağım ve protez takılacak. Buna da şükür. Hastaneden çıktım eve geldim. Herhalde sezonu kapattık. Benim ne kadar çok sevenim varmış. Hepinizden Allah razı olsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 21:25
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan kemal
hasan kemal - 8 ay Önce

tazminat davası aç çalışamadığın günler için paranı iste seni darp eden adamdan yardım edeceği yerde şokta olan kişiye öğrenir belki insanlığı

SIRADAKİ HABER