Diyanet'in projesine tam destek verdiler

Müftülük Heyeti, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ‘Hiç Kimse Kimsesiz Kalmasın Bu Ramazan ve Her Zaman’ projesini tanıtmak için ziyaretlerine devam ediyor

Diyanet'in projesine  tam destek verdiler

İl Müftü Yardımcıları Yusuf Akkuş ve Nejdet Arman ile ilçe müftüleri S. Emin Arvas, Mehmet Uzunca, Hüseyin Baş ve Aşır Durgun’dan oluşan Müftülük Heyeti, ‘Hiç Kimse Kimsesiz Kalmasın Bu Ramazan ve Her Zaman’ projesini tanıtmak için ziyaretlerine devam ediyor. Heyet, Serdivan, Arifiye ve Erenler Kaymakamlıklarının yanı sıra Adapazarı, Arifiye, Erenler belediyelerini de ziyaret etti. İl Müftü Yardımcısı Nejdet Arman, “Kaymakamlarımız ve Belediye Başkanlarımız projemize gereken desteği ve her türlü katkıyı vereceklerini ifade ettiler. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

DESTEK
Kaymakamlar ve belediye yetkilileri ise projeye destek vermeye hazır olduklarını belirterek, “Diyanet İşleri Başkanlığı’nın bu anlamlı projesine gereken her türlü katkıyı vermeye hazırız. Bu önemli ziyaretlerinden dolayı Müftülük yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE