DOĞA OKULLARI'NDAN MUHTEŞEM CUMHURİYET KUTLAMASI

Doğa Okulları, Cumhuriyetin 92. Kuruluş yıldönümünü Serdivan Alışveriş Merkezi’nde düzenlediği törenle kutladı. Törenin sonunda tüm katılımcılar sahneye çıkarak 10. Yıl Marşı’nı birlikte söyledi

DOĞA OKULLARI'NDAN MUHTEŞEM CUMHURİYET KUTLAMASI

Doğa Okulları Kampüsü’nde düzenlenen törenin ardından Serdivan AVM zemin katında düzenlenen program, Mustafa Kemal Atatürk için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Anaokulu öğrencilerinden liseye kadar bütün öğrencilerin görev aldığı programda vals ve tango gösterisi, Doğa Okulları Çocuk Korosu’nun konseri, Zeybek gösterisi, oratoryo ve jimnastik gösterileri izleyenlerden büyük alkış aldı.Gösterilere katılımcılar alkışlarla eşlik ederken Cumhuriyet Bayramı coşkulu bir şekilde kutlandı. Programda ayrıca öğrencilerin yapmış olduğu Cumhuriyet Konulu Resim Sergisi de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
10. YIL MARŞI
Cumhuriyetin 92.  yaşında öğrenciler yaptıkları gösterilerle göz doldururken, program sonunda Doğa Okulları Jimnastik takımı öğrencileri açtıkları Türk Bayrağı ile büyük beğeni topladı. Doğa Okulları Çocuk Korosuna eşlik eden bando takımıyla hep bir ağızdan söylenen Onuncu Yıl Marşı izleyenleri coşturdu. Program, öğrenci, öğretmen ve velilerin sahneye çıkarak Onuncu Yıl Marşını hep bir ağızdan söylemesiyle son buldu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE