Dört koldan transfer

Dört koldan transfer

Dört koldan transfer

Sakaryaspor Yönetimi dış transfer görüşmelerine devam ediyor. Yeşil-Siyahlı ekibimiz Ersin Güreler'le büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Stoper konusunda ki girişimlerini devam ettiren Sakaryaspor'da kale için ise üç adayın ismi gündemde.
İki aday
Sakaryaspor Yönetimi ligin ikinci yarı öncesi transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ediyor. Şimdiye kadar altı oyuncuyu kadrosuna katan Yeşil-Siyahlı ekibimizde stoper konusunda görüşmeler devam ediyor. Kartalspor'un savunma oyuncusu Zafer Şahin ile görüşmeler devam ederken, bu mevki için bir adayın daha bulunduğu öğrenildi.
Ersin'de sona doğru
Sakaryaspor'da Kulüp Başkanı Bülent Yılmaz'ın, titizlikle yürüttüğü Ersin Güreler transferinde büyük yol kat ettiği öğrenildi. Eskişehirspor'lu yöneticilerle görüşme yapan Başkan Bülent Yılmaz'ın transferde konusunda mutabakat sağlaması bekleniyor. Arada ufak pürüzler bulunan oyuncu anlaşma sağlandığı takdirde resmi sözleşmeyi imzalayarak Antalya'da kampa katılacak.
Kale için üç aday
Yeşil-Siyahlı ekibimizin en büyük sıkıntı yaşadığı mevki olan kale için üç aday ön plana çıktı. Ç.Rizespor'dan Özden, Bursaspor'dan Yavuz Eraydın ve Gaziantepspor'dan Tolgahan ile görüşmelerini devam ettiren yönetimin ön planda tuttuğu ismin Bursaspor'un file bekçisi Yavuz Eraydın olduğu öğrenildi. Yönetimin bu transferi bir an önce bitirmeye çalıştığı öğrenildi.
Kampa katıldı
Sakaryaspor'un dış transferde anlaşma sağladığı Kartalspor'un savunma oyuncu Süleyman Varlık, kulübü ile olan sorunlarını hallederek dün Yeşil-Siyahlı ekibimizin Antalya Kampına dahil oldu. Teknik Direktör Engin İpekoğlu'nun ısrarla istediği oyuncunun kampa katılması ile savunma hattında sıkıntı yaşayan İpekoğlu'nu bir nebze de olsa rahatlatmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE