DP Serdivanda iddialı

DP Serdivanda iddialı

DP Serdivanda iddialı

Demokrat Parti Serdivan İlçe teşkilatının açılışı ve İlhan Peksan'ın Serdivan Belediye Başkan Aday'ı açıklaması yapıldı. Peksan göreve geldiğinde Serdivan'da ikinci bir üniversite için çalışmalar yapacağını söyledi.

Modern şehir
Demokrat Partinin Serdivan İlçe Teşkilatının açılışı ve Serdivan Belediye başkan adayı dün düzenlenen tören ile yapıldı. Yapılan açılış töreninde İlhan Peksan'ın DP Serdivan Belediye Başkan adayı olduğu açıklandı. Aday açıklaması ve tanıtım toplantısına Genel İdare Kurulu üyesi Erdal Taşkın, İl Başkanı Mehmet Mangıroğlu, Avukat İsmail Gürses ve çok sayıda partili katıldı. Açılışta konuşan Serdivan İlçe Başkanı Memduh Toçoğlu Serdivan'ın gelişmesini Demokrat Parti ile sürdüreceğini söyleyerek ' Serdivan Üniversite ve modern bir ilçe olacak. Serdivan'a değer katmak için buradayız' dedi.
Destek
İl Başkanı Mehmet Mangıroğlu Serdivan'ı gerçek bir Avrupa kenti yapmak için gerçek adaylar ile halkın karşısına çıktıklarını söyledi. Gelişen Serdivan'da beklenen çalışmaların yapılmadığını söyleyen Mangıroğlu, 'İlhan Peksan yönetiminde Serdivan, layık olduğu yere taşınacak. Peksan Serdivan'ı medeniyete götürecek kişi' dedi. DP GİK üyesi Erdal Taşkın ilçe başkanı Memduh Toçoğlu'nun sahiplenilmesini ve Belediye Başkan Adayı İlhan Peksan'a da destek verilmesini istedi.
Aday
Sakaryaspor'da Genel Kaptanlık, Futbol Şube Sorumluluğu ve Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüğü yapmış olan İlhan Peksan Serdivan Belediye Başkan Adayı olduğunu söyleyerek ' uzun süre siyasetten uzaktım, ama Serdivan'a hizmet için başkan adayı oluyorum' dedi. Daha çağdaş Serdivan ve ilkeli, şeffaf belediyecilik yapacağını kaydeden Peksan, 'Serdivan'a ikinci bir üniversite kurmak için tüm gücümüz ile çalışacağız' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE