Duran, Kent Parkı gezdirdi

Duran, Kent Parkı gezdirdi

Duran, Kent Parkı gezdirdi

Memur- Sen tarafından düzenlenen panele katılmak üzere şehrimize gelen AKP Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam Kent parkı gezdi


Gezdirdi
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, Memur-Sen tarafından düzenlenen panele katılan AKP Milletvekili Prof. Dr Mehmet Sağlam 'a Kentparkı gezdirerek, park hakkında bilgiler verdi. Kentpark'ın ilimiz için değişimin bir göstergesi olduğunu ve daha önceden enkaz yığınları ile dolu olduğunu ifade eden Başkan Duran '160 dönümlük alan daha önce âdete terk edilmiş enkazı andırıyordu. Bizler bu alanı Avrupa şehirlerinde olduğu gibi halkımızın dinlenecekleri bir mekân haline getirmek istedik. Gayretli ve yoğun çalışmalarımızla şehrin tam ortasında böylesine yeşil bir alan ortaya çıktı' dedi.
Beğendi
Doğası ve huzur veren ortamıyla Kentpark'a hayran kaldığını belirten Sağlam 'Sakarya gerçekten yeşili ve doğasıyla harika bir şehrimiz. Şehrin tam ortasında oluşturulan bu park Sakarya'ya ayrı bir güzellik katmış. Aziz Duran'ı şehre kazandırdığı bu mükemmel mekân için tebrik ediyorum. Başarılı hizmetlerinin devamını diliyorum' dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE