Duran son dakikada adaylık için başvurdu

Duran son dakikada adaylık için başvurdu

Duran son dakikada adaylık için başvurdu

AKP'de adaylık için son başvuru gününde Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Süleyman Dişli, Ali İnci ve Fevzi Şensoy başvuruda bulundu. Başkan Duran son dakikada başvuru formunu gönderdi.

Dişli ve Şensoy
Adalet ve Kalkınma Partisi'nde Belediye Başkan Adaylıkları için başvurular tamamlandı. Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için dün sabah ilk olarak Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli başvuruda bulundu. Öğleden sonra ise 2004 seçimlerinde de Büyükşehir için aday adayı olan Fevzi Şensoy il merkezinde adaylık başvurusunu teslim etti.

Özel Kalemle
Adaylık başvuruları için tanınan sürenin dolmasına çok az bir zaman kala ise Hendek Belediye Başkanı Ali İnci başvuruda bulundu. Daha önce adaylık için başvurmayacağı belirtilen Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran son dakikada başvurunu formunu özel kalem görevlileriyle AKP İl Başkanı'na gönderdi.

6 başvuru vardı
AKP'de daha önce Büyükşehir için Esat Pınarbaşı, Mehmet Aracı, Çetin Öztürk, Yusuf Alemdar, Erkut Aşoğlu, Ali Kaya başvurmuştu. Daha önce adaylık için adı geçen Süleyman Gündüz ise aday adayı olmadı

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE