Duran veda ediyor

Duran veda ediyor

Duran veda ediyor

29 Mart'ta 15 yıldır oturduğu belediye başkanlığı koltuğunu bırakacak olan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, son 5 yılda a 460 milyon TL'nin üzerinde yatırım yaptıklarını bildirdi.

Avrupa ile yarışır
Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısında konuşan Başkan Aziz Duran, Sakarya'nın modern Avrupa şehirleriyle yarışır bir konuma geldiğini belirtti. Kente önemli hizmetler kazandırdıklarını ifade eden Duran Sakarya'nın artık Avrupa'nın bir çok kentiyle yarışır hale geldiğini söyledi.

Helallik istedi
Son 5 yılda ilimize 460 milyon TL'nin üzerinde yatırım kazandırdıklarını belirten Başkan Duran 'Bu başarı belediye meclisindeki arkadaşlarımızla belediyede çalışan mesai arkadaşlarımla kazanıldı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal etmenizi istiyorum'' şeklinde konuştu.

Zeki kardeşimiz
Bütün kurumlarla her zaman dayanışma içinde olduklarını bildiren Duran, kente 15 yıl boyunca hizmet etme onurunu yaşadıklarını söyledi. Duran ''Bu bayrağı çok değerli arkadaşımız Zeki Toçoğlu kardeşimize devredeceğiz. Biz her zaman Zeki kardeşimizin yanında olacağız''dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE