Ebubekir Sofuoğlu'na üst perdeden tepki!

"Üniversiteler fuhuş yuvası" şeklinde açıklama yapan Ebubekir Sofuoğlu'na Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın ve İletişim Başkanı Fahrettin Altun da sert tepki gösterdi 

Ebubekir Sofuoğlu'na üst perdeden tepki!

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın,  Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu'nun üniversite ile ilgili iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.  

Kalın, "Üniversitelerimizi zan altında bırakan kerih ve sakil açıklamayla ilgili gereken işlemlerin yapılacak olmasını memnuniyetle karşılıyoruz" dedi. Kaynak: İbrahim Kalın'dan Ebubekir Sofuoğlu'na yanıt! 


ALTUN DA TEPKİ GÖSTERDİ
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun katıldığı bir televizyon programında üniversiteler hakkında yaptığı açıklamaya tepki gösterdi.


 Altun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
"Üniversitelerimiz araştırma, öğretim ve topluma hizmet merkezlerimizdir. Gençlerimiz ise göz bebeklerimizdir. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yükseköğretim alanında aldığımız muazzam mesafe üniversitelerimize, gençlerimize verdiğimiz değerin bir yansımasıdır."

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2020, 17:42
banner3
YORUM EKLE