Ebubekir Sofuoğlu, "Rezil oldular"

Sakarya Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu Sakarya Genç Düşünce Derneği'ni ziyaret etti.

Ebubekir Sofuoğlu, "Rezil oldular"

Sakarya Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu Sakarya Genç Düşünce Derneği'ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Ebubekir Sofuoğlu, Platform Başkanı Erkan Azman, Genel Merkez Teşkilatlardan sorumlu Gnl.Bşk.Yrd. Kenan Yasan, Gnl.Bşk.yrd. Ahmet Aydın, Gnl.Bşn.Yrd. Pro.Dr.Ebubekir Sofuoğlu ve STH İstanbul İl Bşk. Tarık Gençali’nin katılımı ile gerçekleşen buluşmada pek çok konuya değinildi.

 Tarihimizde, günümüz salgını korona virüse ve SAÜ öğretim üyesi Prof. Dr.  Ebubekir Sofuoğlu’nun katılım sağladığı tv programında söylediği  ‘’Üniversiteler fuhuş evidir.’’ sözlerinin gerçeği yansıtmadığını ifade ettiği ortamda Sofuoğlu; "Bana ne olursa osun umurumda değil. Yanlış yaptıysam cezasını çekerim. Ama bir insana bu şekilde saldırıyorsanız sizin zavallılığınız ortaya çıkar. Üniversiteler fuhuş evi demişim! Demediğim ortaya çıktı! Rezil oldular. Kendileri biz rezil olduk demezler. İnsanım; hata yapabilirim, ama orada hata yapmadım" dedi.

 Platform Başkanı Erkan Azman’ın teşekkürleri ile sohbet son buldu.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 23:00
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet USTA
Ahmet USTA - 3 hafta Önce

Ebubekir hocam Allah sağlıklı uzun ömür versin. Size saldıranlar Hem Peçete istiyorlar hemde öyle bisey yok diyorlar. Onlara Peçete değil pamuk lazım.

Elanur Ata
Elanur Ata - 3 hafta Önce

Hocam candan destekliyorum Allah yolunu açık etsin.

Vatan aşkı
Vatan aşkı - 3 hafta Önce

Kolonya peçete de verseler bari. Malum virüsler heryerde