'EĞİTİMDEKİ KRONİK SORUNLAR ORTADAN KALKACAK'

AKP Milletvekili Mustafa İsen yeni seçilen AKP Adapazarı ilçe teşkilatı yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İsen burada yaptığı konuşmada, eğitim sisteminde ki yeni yapılanmanın, kronik sorunlarını çözeceğine inandığını söyledi.

'EĞİTİMDEKİ KRONİK SORUNLAR ORTADAN KALKACAK'

AKP Sakarya milletvekili Mustafa İsen Adapazarı ilçe teşkilatını ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi. İsen, Adapazarı ilçe teşkilatının özverili çalışmalarını takdir ettiğini vurguladı. Adapazarı ilçe teşkilatı ile birçok yeni çalışma yöntemleri oluşturduklarını önümüzdeki 2019 seçimleri ülkemiz için çok önemli olduğunu tek tek her vatandaşa ulaşılması gerektiğini parti politikalarını ve yapılan hizmet ve yatırımları anlatarak oy oranını yükseltmek gerektiğini söyledi.  Milletvekili İsen, “Adapazarı ilçe teşkilatında kadın ve genç yöneticilerin yeteri kadar olması ayrıca bizleri mutlu ediyor” dedi.
EĞİTİM SİSTEMİ
Milletvekili İsen  gerçekleştirdiği ziyarette eğitim konusuna değindi. İsen, FETÖ terör örgütünün eğitimdeki boşlukları bularak onlara alternatif olarak dershaneler açtığını ifade etti. İsen şöyle devam etti, “Bu sayede halkımızın üzerinde FETÖ örgütü  bir yük oluşturmuştur. Şu an yeni sistem değişiklikleri ile eğitim sistemimizdeki eksikler gideriliyor inanıyorum ki kısa zaman sonra eğitim ile ilgili kronik sorunlar ortadan kalkacak çocuklarımız gençlerimiz üzerindeki yük azalacaktır” dedi.
BAŞARILAR DİLEDİ
AKP Sakarya Milletvekili  Mustafa İsen Adapazarı ilçe yönetim kuruluna seçilen tüm arkadaşlarımı kutladığını ve yeni görevlerinde başarılar diledi. AKP Adapazarı ilçe teşkilatı başkanı Mustafa Ak hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sakarya milletvekili Mustafa İsen’e ziyaretlerinden dolayı yönetim kurulu adına teşekkür etti. Çalışmalara aralıksız devam ettiklerini söyledi. Sinem FAZLIOĞLU

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER