EN FAZLA BAĞIŞ YAPAN İLLER ARASINDAYIZ

Sakarya, Kızılay aracılığı ile vekalet yolu ile kurban bağışında bulunan ilk beş il arasında

EN FAZLA BAĞIŞ YAPAN İLLER ARASINDAYIZ


2007 yılından beri Vekâletle Kurban Kesim Kampanyası düzenleyen Kızılay, bu yılki kampanyasında hayırseverlere “Kurban’ın Bereketini Yıl Boyu Yaşatıyorsan Hilal Olsun SAKARYA” sloganıyla hayırseverlerin bağışlarını almaya devam ediyor. Kızılay’ın geleneksel hale gelen Vekâletle Kurban Kesimi 2019 yılında da devam ediyor. Ülkemizdeki ve dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmayan Kızılay, kurban etlerini de yüzbinlerce mazlumun sofrasına ulaştırmak üzere yurtiçinde ve yurtdışında hazırlıklarını tamamladı.
5 ŞUBEDEN BİRİ
Her yıl olduğu gibi bu yılda Sakarya’lı hayırseverlerin vermiş olduğu kurban vekaletleri ile Sakarya Türkiye genelinde en fazla bağış alan ilk 5 şubesinden biri olma gururunu yaşattıklarını belirten Başkan Tiryaki, tüm hayırseverlere ihtiyaç sahipleri adına teşekkür etti.
DEVAM EDECEK
Hayırseverler, yurtiçi 1 hisse kurban vekâlet bedeli olarak 850 Lira öderken, yurtdışı kurban vekâlet bedeli için 725 Lira ödeyecek olan hayırseverlerimiz, Kurban ibadetlerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasının huzurunu yaşayacaklar. 
KOTA DOLMAK ÜZERE 
Hayırsever vatandaşlarımız merkezde Şubelerimize gelerek veya AKM önü, Katla Pazar Yeri ve Erenler Yunus Emre parkında açılacak Kurban bağış stantlarımıza gelerek, ilçelerde ise ilçe temsilciliklerimiz aracılığı ile bağış verebilecekleri gibi, 777 28 68 numaralı telefonla aradıkları takdirde evlerinden veya işyerlerinden de bağışlarını makbuz karşılığı nakit veya kredi kartı ile ödemek suretiyle kolayca yapabilecekler. Yine aşağıdaki banka hesap numaralarımıza da “Ad Soyad ve Telefon bilgisi ile birlikte Kurban bedeli” açıklaması ile yatırabilecekler.


 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER