"En rahat başkanlığı ben yapıyorum"

Geyve Meydan Projesi’nin temel atma töreninde konuşan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, il bazında en rahat belediye başkanlık görevini kendi yaptığını vurgulayarak, “Çünkü Büyükşehir Belediye Başkanımız Geyveli. Götürdüğümüz her dosyayı hamdolsun başkanım nezdinde kabul görüyor” dedi 

"En rahat başkanlığı ben yapıyorum"

sakaryayenihaber.com - Şevval GEÇİN 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilerek olan Geyve Meydan Projesi için bugün temel atma töreni düzenlendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İlçe Belediye Başkanları ve davetliler katıldı. 

‘BELEDİYE SABIR İŞİDİR’

Temel atma töreninde konuşan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; “Belediye işi sabır işidir, belediye işi güven işidir. Hamdolsun sizlerin dualarıyla birlikte bu ilçeye çok farklı hizmetler kazandırdık. Geyve belediyesi olarak şu anda 3 tane sosyal tesisiyle dünyaya marka çıkarmış bir belediyemiz var. İlçede esnaflarla bir araya gelerek gördükleri eksiklikleri soruyoruz. ‘Sizler belediye başkanı olsaydınız, ilçede neler yapardınız?’ bunları konuşuyoruz. Amacımız Geyve’ye güzel hizmetler kazandırmak. Şu anda belki ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanları alınganlık sergileyebilir ama en rahat belediye başkanlığını ben yapıyorum arkadaşlar. Çünkü, Sakarya Büyükşehir Belediyemiz Geyveli. Götürdüğümüz her dosyayı hamdolsun başkanım nezdinde kabul görüyor. Diyor ki, ‘Murat biz, sizin eksikliklerinizi biliyoruz. Zaten buralıyız. Biz bu eksikliklerin hepsini tamamlayacağız.’ Onların sözünü aldık” dedi. Öte yandan Murat Kaya, çalışmalardan ötürü Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye tablo takdim etti.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER