Engelli merkezi geliyor

Erenler Belediyesi tarafından, ilimizin ilk Engellli Bakım Merkezi’nin temeli önümüzdeki günlerde atılacak. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, bürokratik işlemlerinden ardından Çalışmalara zaman kaybetmeden başlayacaklarını söyledi.

Engelli merkezi geliyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, önceki gün ilimize yaptığı ziyarette, Erenler Belediyesini ziyaret etti. İl protokolünün de hazır bulunduğu Fatma Şahin ve heyetini, Başkan Cavit Öztürk ve AKP İlçe Teşkilatı karşıladı. Başkan Öztürk, Bakan Şahin’i ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Sizi ilimizin parlayan yıldızı Erenlerde ağırlamaktan gurur duyuyoruz” dedi.
BELEDİYE BİNASI
9,5 yıldır AKP Teşkilatlarıyla uyum içinde çalıştıklarını ifade eden Cavit Öztürk, 666 dönümlük alanda yapılacak olan Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında bilgi verdi. İlimizin ilk Engelli Bakım Merkezini de ilimize kazandıracaklarını da vurgulayan Başkan Öztürk, “Bekirpaşa mahallemizde 6176 metrekare arsa içerisinde bulunan eski belediye binasında gerekli tadilat ve çalışmalar sonucunda 65 kişi kapasiteli 17 yatak odası, 17 engelli tuvaleti, 10 duşu, yemek hane ve mutfağı ile 1275 m2 kullanım alanı olan şehrimizin ilk Engelli Bakım Merkezinin ihalesi tamamladık. Kısa bir süre içerisinde bürokratik işlemlerin tamamlayarak hizmete hazır hale getireceğiz” diye konuştu.
TEŞEKKÜR ETTİ
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin hizmetlerinden dolayı Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü tebrik etti. Bakan Fatma Şahin Erenler Belediyesi olarak 65 Engelli kapasiteli bölgenin ilk Engelli Bakım merkezini yapmalarından dolayı Başkan Öztürk ve ekibine teşekkür etti.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE