Engellilere yardım eli uzatıldı

Engellilere yardım eli uzatıldı

Engellilere yardım eli uzatıldı

Adapazarı Belediyesi ve Hollanda'da faaliyet gösteren 'Uzaktaki El Vakfı' işbirliğiyle 36 engelliye daha akülü, 12 kişiye de tekerlekli araç hediye edildi.

Engellilere yardım eli
Adapazarı Belediyesi, engellilere yaptığı yardımları sürdürüyor. Adapazarı Belediyesi ile Hollanda'da faaliyet gösteren Uzaktaki El Vakfı işbirliğiyle temin edilen akülü araçlar, Nikah Sarayı'nda düzenlenen törenle dağıtıldı. Törende konuşan Uzaktaki El Vakfı Başkanı Yücel Aydemir, Adapazarı Belediyesi işbirliğiyle engellilere yardım eli uzatmalarından dolayı mutlu olduklarını söyledi.

36 akülü araç verildi
Belediye Başkanı Süleyman Dişli de, 'Uzaktaki El Vakfı'ndaki arkadaşlar Hollanda'da büyük gayretler gösteriyor. Ben oraya giderek bu çalışmaları yerinde inceledim. Çalışmalarımıza çok katkı sağladılar. Bugün de 36 akülü, 12 tane de tekerlekli araç dağıtacağız. Vakıftaki arkadaşlar şimdi de engeliler için üretim merkezi çalışmalar yapıyor. Biz de bu yönde çalışmalar yapıyoruz' dedi. Engellilere akülü ve tekerlekli araçları teslim edilmesinden sonra Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve beraberindekiler, engellilere karanfil dağıttı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE