ERDAL ERDEM: DEVLETİN YÜKÜNÜ HAFİFLETMEYE HAZIRIZ

AKP Adapazarı teşkilatının ziyaretinde konuşan Erdem, “Bizler muhtarlar olarak devletimizin yükünü hafifletmeye hazırız” dedi

ERDAL ERDEM: DEVLETİN YÜKÜNÜ HAFİFLETMEYE HAZIRIZ

AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem’i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Ak, “Muhtarlarımız milletimizin birbirine kenetlenmesini bir bütün olarak hareket etmesinin ana temel taşlarını oluşturuyor. Devletimize milletimize hizmet etmeyi amaçlayan mahallerde yaşayan vatandaşlarımızın mahallelerindeki sorunlarını çözen muhtarlarımız halkımızın seçtiği kendi mahallelerindeki vatandaşlarımızı temsil etmektedir. Muhtarlarımız mahallelerde kanaat önderlerimizdir. Aynı zamanda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mahallelerdeki temsilcileridir” dedi.
DEVLETİN YANINDAYIZ
Sakarya Muhtarlar Federasyon Başkanı Erdal Erdem, İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, her zaman milletin ve devletin yanında olduklarını dile getirdi. Muhtarların toplumdaki yerine ve önemine değinen Erdal Erdem muhtarlara verilecek olan yetkilerinin çoğaltılması ile birçok sorunun üstesinden gelinebileceğini belirterek, “Bizler muhtarlar olarak devletimizin yükünü hafifletmeye hazırız, yapmamız gereken görevleri bize verilen yetkiler çerçevesinde yapıyoruz ve daha fazlasını yapmaya talibiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER