Erenler'de gençlerin yürek acıtan anları TIKLA İZLE

Erenler ilçesi Hacıoğlu Mahallesi'nde boş bir arazide uyuşturucu içen gençlerin görüntüsü yürekleri acıttı...

Erenler'de gençlerin yürek acıtan anları TIKLA İZLE

SAKARYAYENİHABER.COM*

Erenler ilçesi Hacıoğlu Mahallesi'nde daha önce çok kez şikayet konu olan ormanlık arazide her gün acı görüntüler ortaya çıkıyor.

Uzun yıllardır uyuşturucu bağımlılarının meskeni olan arazide geçtiğimiz gün vatandaşın kaydettiği görüntüler izleyenleri şaşkına çevirdi.


Görüntülerde 5 gencin ayakta duramadığı, birbirlerine sarıldıkları ve kendilerini kaybettikleri görüldü. Çekilen videoda uyuşturucu madde kullandıkları belirtilen gençlerin yaptığı anlamsız hareketler yer alıyor. Videoları Sakarya Yenihaber Whatsapp İhbar Hattı(0531 209 49 49)'na gönderen vatandaşlar, yetkililerin bu arazi için bir çözüm bulmasını istedi.


Burada aynı sıkıntıları sürekli yaşadıklarını ifade eden vatandaşlar,"Burnın sahibi var mı bilmiyoruz. Gece gündüz fark etmeden buradalar. Bazen bağırışları geliyor. Polisleri arıyoruz gelmiyorlar. Bugün videoyu çekerken 3 kez ekip istedim. CİMER'e şikayette bulundum, hiç bir sonuç alamıyoruz. Artık korkuyoruz evimin hemen arkası burası. Geçemiyoruz bile korkudan" ifadelrini kullandı.


Gençlerin düştüğü bu acı durum, izleyenlerin yüreklerini acıttı. Vatandaş bu arazinin temizlenerek kapatılmasını istiyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2020, 09:09
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gençiz
Gençiz - 1 ay Önce

İçinde bulunduğumuz hayat şartları ne yazıkkı insani bu hallere getiriyor yakın çevremdeki son 1 ay içinde 6 arkadaşımı kaybettim kimisi kendini astı kimisi kafasına sıktı kimisi para için birbirini vurdu bir paket sigara 20 tl uyuşturucu daha ucuz herşey birbirine zincir halkası şeklinde takip ediyor...kahrolsun bu düzen bu