Erenler'de sular kesildi! SASKİ'den açıklama...

Sakarya’nın Erenler ilçesinde öğle saatlerinde yaşanan su kesintileri nedeniyle vatandaşlar endişelerini dile getirerek duruma tepki gösterdi. Konu ile ilgili SASKİ yetkilisi açıklamada bulundu.

Erenler'de sular kesildi! SASKİ'den açıklama...

sakaryayenihaber.com-

Sakarya’nın Erenler ilçesinde öğle saatlerinde bazı mahallelerde gerçekleşen kesintiler ilçede oturan vatandaşları endişelendirdi. 

Yaklaşık 2 saatlik süre içerisinde suların gelmesiyle rahatlayan vatandaşlar whatsapp ihbar hattımıza ulaşarak konuyla ilgili şikayetlerini dile getirdi.

Editörlerimizin bilgi aldığı SASKİ yetkilisi tarafından yapılan açıklamada, Vatandaşlarımızın su konusunda hiç bir endişelerinin olmamasını bu konuda Sakarya Büyükeşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin kesin talimatı olduğu dile getirildi. Sakaryalı hiç bir vatandaşın bu sıkıntılı günlerde su kaybına uğramayacağını aktaran yetkili yaşanan su kesintilerinin ise SASKİ ile hiç bir ilgisinin olmadığını başka kurumların çalışmaları nedeniyle yaşanan sorunlar olduğunu ifade etti. 

SASKİ ekiplerinin ise bu gibi durumlara hazır olarak hızla müdahele ile kısa sürede su kesintilerini giderildiği belirtildi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER