'Erenler emin ellerde'

'Erenler emin ellerde'

'Erenler emin ellerde'

SP Erenler Belediye Başkan adayı Abdullah Satır'ın tanıtımı nedeni ile dün erenlerde düzenlenen toplantıda konuşan il başkanı İsmet Aksoy, AKP iktidarını eleştirdi.


Emin ellere
Saadet Partisi (SP) Erenler Belediye Başkan Adayını tanıtmak amacı ile Erenler İlçe binasında bir toplantı düzenlendi. Toplantıya SP İl Başkanı İsmet Aksoy'un yanı sıra Adapazarı ve diğer ilçe yöneticileri ile birçok vatandaş katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan SP İl Başkanı İsmet Aksoy 'Erenler ilçemizi emin ellere teslim etme vazifemizi yerine getirmek üzere bir araya toplandık' dedi.
Milli Görüş
Mevcut Belediye Başkanların Erenler'e yaptığı hizmetleri eleştiren Aksoy 'Sakarya en ciddi hizmetleri Milli Görüş'ün İktidara ortak olduğu dönemlerde yapılmıştır' dedi. 'Davamız gereği asla boyundurukluğu kabul etmeyiz' diyen Aksoy 'Ülkemiz son yedi yıldır soyuluyor' dedi.
Şahlanış olacak
Aksoy'un konuşmalarından sonra Erenler Belediye Başkan adaylığına seçilen Abdullah Satır'ın yaptığı konuşmada da 'Erenler en kaliteli hizmeti Milli Görüş İktidarı zamanında almıştır' dedi. Satır 'Erenler özellikle ilçe olduktan sonra hizmetlerin en güzelini hak etmektedir. Ancak mevcut yönetim Erenler'e hizmet etmek için değil gösteriş yapmak için koltuğa oturmuştur. Önümüzdeki yerel seçimler partimiz için bir şahlanış olacaktır ve Erenler hak ettiği hizmete kavuşacaktır' dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE