Eşe acı sesleniş: Gel artık, çok yoruldum!

Adapazarı'nda 17 gün önce çıktığı evine geri dönmeyen 66 yaşındaki adamın eşi Semra Ürlü,"Görenler bildirsin, bu sese kulak verin" diyerek Sakaryalılara yardım çağrısı yaptı

Eşe acı sesleniş: Gel artık, çok yoruldum!

sakaryayenihaber.com-

Adapazarı şehir merkezindeki Şeker Mahallesi'nde yaşayan 66 yaşındaki Fikri Ürlü, 17 gün önce evden çıkmış ve bir daha geri dönmemişti. Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ve yaşlı adamın ailesi Ürlü'yü bulabilmek için çalışma yürütüyor. Merak içinde yakınlarından gelecek sevindirici haberi bekleyen aile, Ürlü'nün gidebileceğini düşündükleri tüm adreslere tek tek baktı. Sakarya Polisi ise yapılan duyurular sonrasında aldığı ihbarları değerlendirerek 17 gün boyunca çalışma yaptı. Ekipler, kısa süre önce Ürlü'nün Karasu'da görüldüğüne dair aldıkları 3 farklı ihbar üzerine bölgeyi kontrol etti ancak yaşlı adama ulaşamadı. 
Semra Ürlü, kayıp olan eşinin bulunması için Sakaryalılara "Bu sese kulak verin, gören ihbar etsin" diyerek çağrı yaptı.
Ürlü, "Eşim 25 Kasım tarihinde çıktığı eve bir daha geri dönmedi. Sağlığında hiç bir problem yoktu. Görenlerin duyanların bize bildirmelerini rica ediyoruz. Bu sese kulak verin lütfen" ifadelerini kullandı. Kayıp adamın bulunması için çalışmalar sürüyor.

Öte yandan Ürlü bir süre önce sosyal medyada eşinin ve kendisinin bulunduğu bir fotoğrafı "Hadi çık gel artık çok yoruldum beni seviyorsun gel" başlığıyla paylaştı. 

SEMRA ÜRLÜ BÖYLE KONUŞTU

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 17:00
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayriye Say Kılkış
Hayriye Say Kılkış - 12 ay Önce

Ailen çok merak ediyor çok da yoruldular.Dön artık lütfen.

SIRADAKİ HABER