ESKİ BAKAN TARANOĞLU SİYASETE DÖNMEYİ DÜŞÜNMEDİĞİNİ SÖYLEDİ: O DEFTER KAPALI

Sakaryalı eski Bakanlar’dan Ersin Taranoğlu, gazetemizi ziyareti sırasında siyasete döneceği yönündeki söylentilere açıklık getirdi. Taranoğlu “ Benim için siyaset defteri 1999 seçimleri sonrası kapandı” şeklinde konuştu

ESKİ BAKAN TARANOĞLU SİYASETE DÖNMEYİ DÜŞÜNMEDİĞİNİ SÖYLEDİ: O DEFTER KAPALI

MESAJI ALDIK, GEREĞİNİ YAPTIK
Anavatan Partisi’nde 1999-2002 yılları arasında 4 dönem Sakarya milletvekili seçilen eski Bakanlar’dan Ersin Taranoğlu gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Müdürümüz Sezai Matur’la görüştü. Taranoğlu Türkiye’nin ve Sakarya’nın gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunurken siyasete döneceği yönündeki söylentilere de açıklık getirdi. Taranoğlu “ Benim için siyaset defteri 1999 seçimleri sonrası kapandı. Halkımız bize oy vermeyerek bizi bir kenara koydu. Biz de halkın verdiği mesajı alıp gereğini yaptık” dedi.
AK PARTİ’NİN GÜCÜ, CHP VE MHP
“Yani o defter artık benim için kapalı” şeklinde konuşan Ersin Taranoğlu “ Bırakmayı bilmek lazım. Ben yerinde ve zamanında bıraktığımı düşünüyorum. Ama bu ülke bizim. Bu şehir bizim. Siyaset yoksa sosyal sorumluluklarımız var. Bundan böyle Adapazarı için, Sakarya için sosyal sorumluluk projeleri geliştireceğim” dedi. Taranoğlu AKP iktidarının bu kadar uzun sürmesinde en büyük etkenin muhalefet partileri olduğunu belirterek “  Ak Parti’yi ayakta tutan en büyük güç CHP ve MHP yönetimleri ve liderleridir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER