Eskilerden tarihi buluşma

Eskilerden tarihi buluşma

Eskilerden tarihi buluşma

Çeşme Restaurant'ta gerçekleşen tarihi randevu'da efsane Teknik Direktör Ekrem Karaberber, A Milli Takım Antrenörü Oğuz Çetin ve eski futbolcular bir araya gelerek eski günleri yad etti.
Bir araya geldiler
Çeşme Restaurant önceki akşam tarihi bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. 70'li yıllarda Sakaryaspor'un Amatör ve genç takımlarında top koşturan futbolcular, Eski futbolcu ve Sakaryaspor'un eski yöneticilerinden Erol Şenkardeş'in düzenlediği yemekte biraraya geldiler. k 30 yıl sonra bir araya gelen sporcuların şeref konukları hocaların hocası Ekrem Karaberber ile A Milli Takım Antrenörü Oğuz Çetin oldu.
Eski futbolcular
TFF Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, Sivasspor'un kaleci Antrenörü Murat Aksu, Orhangazi Teknik Direktörü Soner Büyükergün ile Spor Yazarı Oğuz Dizer'inde katıldığı yemekte hazır bulunan eski futbolcuların isimleri şöyle ; Abdülkadir Dinç, Bülent Erdi, Sabri Okuroğlu, Bülent Arığ, Yusuf Sofuoğlu, Can Sarıkaya, Serdar Şener, Erol Şenkardeş, Ersin Kutluata, Yılmaz Öztürk, Hakan Başyazıcı, Alaattin Pehlivan, Vural Türkmen, İlhan Girişken, Erdal Bayramoğlu, Mustafa Mert ve Güngör Öztürk.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE