Evlenmek için kaçmış

Evlenmek için kaçmış

Evlenmek için kaçmış

Hendek'te evlenmek amacıyla 24 yaşındaki gençle kaçan 11 yaşındaki kız çocuğu, polis tarafından yakalanarak ailesine teslim edildi.

Emniyetten sıkı takip
1 hafta önce ailesinin kaçırıldığı gerekçesiyle polise başvurduğu 11 yaşındaki kız çocuğunun evlenmek istediği 24 yaşındaki bir genç ile kaçtığı iddia edildi. Akrabalarını ziyaret için gittiği Tekirdağ'ın Silivri ilçesinde 25 Aralık'ta kaybolan ve ailesinin kaçırıldığı gerekçesiyle polise başvurduğu 11 yaşındaki G.A., birlikte kaçtığı O.D.(24) ile birlikte Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş ekiplerinin yaptığı istihbarat çalışmaları sonucunda Düzce'de bir yolcu otobüsünde yakalandı.

Ailesine teslim edildi
G.A. ve O.D., Düzce polisi tarafından Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi. G.A. polisteki ifadesinde evlenmek için O.D. ile birlikte kaçtığını söylediği öğrenildi. G.A. ifadesi alındıktan ve sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ailesine teslim edilirken O.D'nin sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Kızının bulunduğuna sevinen baba E.A., 'Çocuğum bir hata yaptı. Daha yaşı çok küçük olmasına rağmen kaçtı. Böyle olayın bir daha yaşanmaması için elimizden geleni yapacağız.'dedi. Hendek Turanlar Mahallesi'nde yaşayan E.A. 11 yaşındaki kızı G.A'nın 25 Aralık'ta O.D. tarafından kaçırıldığını ileri sürerek polise şikayette bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE