Eylemle amacına ulaştı

Eylemle amacına ulaştı

Eylemle amacına ulaştı

Söğütlü'de sürekli arıza yapan çamaşır makinesini evinin önünde kurduğu iskeleye koyarak teşhir eden kişiye firma tarafından yeni bir makine verildi.

Teşhir etmişti
Söğütlü'de Aydın Yılmaz'ın satın aldığı çamaşır makinesi 4 yıl içinde 7 kez arıza çıkarınca, tepki olarak evinin önüne kurduğu iskelede teşhir etti. Aydın'ı arayan firma yetkilileri, yaptığı eylemin doğru olmadığını ifade ederek, arızalı olduğu iddia edilen çamaşır makinesini servis aracılığıyla aldırarak, bir kez daha onarıma götürdü.

Eylem amacına ulaştı
Onarılan makinenin daha sonra evine getirildiğini belirten Aydın, şöyle konuştu: ''Son kez tamir edildikten sonra çalıştırdık. 8 saat sonra makine yeniden arızalandı. Bu kez fabrikadan teknisyenler geldi, evin elektrik sistemini 3 saat boyunca incelediler ve gittiler. Bir gün geçtikten sonra arayıp 'size yeni bir çamaşır makinesi veriyoruz' dediler.''

Yenisiyle değiştirildi
Aynı marka makinenin iki üst modelinin gönderildiğini kaydeden Aydın, ''Makineyi servis elemanları kurdu. Yeni makine tıkır tıkır çalışıyor'' dedi. Tüketicilerin haklarına sahip çıkmasını isteyen Aydın, Söğütlü'deki evinin önüne kurduğu iskelede arızalı makineyi 25 gün boyunca teşhir etmişti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE