'Facia gibi kaza nasıl oldu?' sorusunun cevabı

Serdivan polis noktasında kamyonun iki otomobilin üzerine devrildiği facia gibi kazanın detayları ortaya çıktı

'Facia gibi kaza nasıl oldu?' sorusunun cevabı

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK

FACİA GİBİ KAZA
Kaza, Serdivan Beşköprü Mahallesi 32 Evler Caddesi polis kontrol noktası mevkiinde dün gece meydana gelmişti.Şehrin 3. girişi olan Beşköprü ile Serdivan'ı bağlayan rampa yoldan inen kamyon kontrolden çıkarak, karşı şeritteki iki otomobilin üzerine devrilmişti.

SERDİVAN'DA FACİA GİBİ

KAZA HABERİ İÇİN TIKLAYIN


HAKAN HAYATINI KAYBETTİ
Yüzerce sürücünün saatlerde trafikte kaldığı, şehrin konuştuğu kazada 30 yaşındaki Hakan Altun kağıt gibi olan araçtan sağ çıkamadı, 3 kişi de diğer otomobilde yaralandı. Kazanın detayların ilişkin bilgiler de netleşmeye başladı. 


İLK BİLGİLER
Sakarya Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi ekiplerinin hazırladığı ilk raporda, kamyonun rampa aşağıya indiği sırada sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıktığı, kavşağa süratli şekilde girip regfüjü aştığı ve bu sırada oradan geçen araçların üzerine devrildiği bilgileri yer aldı. Yapılan ilk incelemede, kamyonun frenleri veya lastiklerinden kaynalı bir sorun olduğu yönünde bulguya raslanmadı.

FACİADA KAHREDEN

AYRINTI HABERİ İÇİN TIKLAYIN


ACI HABER ULAŞTI
Öte yandan, Sapanca Meslek Yüksekokulu Bankacılık Bölümü'nde okuduğu öğrenilen Hakan Altun'un ailesi, acı haberi alınca yıkıldı. Evin tek çocuğu olduğu öğrenilen talihsiz gencin cenazesinin bugün baba ocağının bulunduğu Kaynarca'da toprağa verileceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2021, 20:30
YORUM EKLE