Fatih İHO’dan Askerlerimize Destek

Adapazarı Fatih İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri Barış Pınarı Harekatına katılan askerlerimize destek duaları gönderdiler.

Fatih İHO’dan Askerlerimize Destek

Harekatın başlamasından sonra okul öğrencileri tarafından askerlerimiz için 3 Hatmi Şerif ve 400’den fazla Fetih Suresi okundu.
 
Okunan Hatmi Şerif ve Fetih Surelerinin duası okulda düzenlenen törenle yapıldı. İlçe Vaizi Süleyman Keskin’in yaptırdığı duaya; Adapazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Vedat Tezbiten, Kurtuluş Ortaokulu Müdürü Mustafa Gönan, Fatih İlkokulu Müdürü Murat Güdek, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Fatih İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Rıdvan Badanka yaptığı konuşmada, Suriye topraklarına bölgede barışı temin etmek amacıyla harekat düzenleyen askerlerimize okul öğrencileri ve öğretmenleri olarak hatmi şerif ve fetih sureleri okuyarak manevi destek verdikleri söyledi.

Okul Aile Birliği Başkanı Salih Dinç de Türk Milletinin birlik ve beraberlik içinde olduğu bu günlerde örnek bir davranış sergileyen okul öğrencilerini yemek ikramıyla ödüllendirdi.


 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE