FATİH KAYA: OLUMSUZLUKLARI BİZLERE BİLDİRİN

AKP Adapazarı ilçe başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ziyaret etti. Kaya, ilimizde güzel işler yaptıklarını ifade ederek, “Olumsuzlukları halkımız bizlere bildirsin” dedi.

FATİH KAYA: OLUMSUZLUKLARI BİZLERE BİLDİRİN

AKP Adapazarı ilçe başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ziyaret etti. Yeni görevinde başarılar diledi.  İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, yaptığı açıklamada  Sakarya’da olmaktan, Sakarya’da görev yapmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti. Emniyet teşkilatı olarak Sakarya’da güzel çalışmalar yapmaktıklarını ifade eden Kaya, “Halkımızın bizlere yardımcı olması bizlerin işini kolaylaştırıyor. Şehrimizde Suriye, Irak başta olmak üzere savaştan kaçarak ülkemize sonrasında şehrimize gelen sığınmacılarda ikamet etmektedir. Değişik terör örgütleri bu sığınmacıların içine sızarak ülkemize giriş yapmaya çalışmaktadır. Biz emniyet teşkilatı olarak güvenlik konusunda tüm tedbirleri alıyoruz” dedi.
OLUMSUZLUKLAR
Vatandaşların şehir merkezinde gördükleri olumsuzlukları kendilerine bildirmeleri gerektiğini vurgulayan Kaya, “Bu vatan bizim, bu ülke bizim, bu bayrak bizim, ülkemizi vatanımızı ve bayrağımızı korumak için milletimizin güvenlik ve huzurunu sağlamak için gereken ne varsa emniyet teşkilatımız bu konularda gerekli çalışmaları yapmaktadır”  dedi.
AKP Adapazarı ilçe başkanı Ak ise kendilerine zaman ayırdığı için Emniyet Müdürü Kaya’ya teşekkür etti.  Sakarya’nın  bir mozaik  olduğunu ifade eden Ak, “Çok değişik etnik kökenlerden vatandaşlarımız vardır. Bu bizi ayrıştırmıyor tam aksine kenetliyor. Sakarya halkımız duyarlıdır, devletine, vatanına,  milletine bayrağına zarar vermek isteyenleri barındırmaz” şeklinde konuştu
GECE GÜNDÜZ
15 Temmuz darbe girişiminde Sakarya halkının üstüne düşeni yaptığını vurgulayan Ak, “Biz büyük bir ülkeyiz” dedi. Ülkemizin hedeflerinin ve projelerin dostlara huzur, düşmanlara korku yarattığını vurgulayan Ak, “ Bu yüzden bizim ülkemiz üzerinde emelleri ve planları olanlar bizi bölmek ve parçalamak istiyor yaptığımız köprüler, yollar, demir yolları, havalimanları ile birlikte dünyada göz önünde olan büyüyerek gelişen bir ülkeyiz.
Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkararak çocuklarımıza bırakmak için gece gündüz çalışmalıyız” dedi.  Erol ÖĞÜT

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE