Fatih Kaya uygulama noktasında polislerle iftar yaptı

İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya uygulama noktasında  polislerle iftar yaptı.

Fatih Kaya uygulama noktasında polislerle iftar yaptı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlemleri başından beri yakından takip eden, personeliyle devamlı sahalarda olan Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya Polis Memurları ile iftar yaptı.
 Serdivan ilçesi Esentepe uygulama noktasını ziyaret eden Kaya, önce uygulama noktasında alınan önlemleri yerinde inceledi. Daha sonra Polis Memurlarına ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya personeliyle birlikte iftar yaptı.

İl Emniyet Müdürü Kaya yaptığı açıklamada, "Koronavirüs ile mücadelede taktire şayan başarı sergileyen tüm emniyet görevlilerimizi  yürekten tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum. Bugün Mübarek Ramazan ayında, mesai arkadaşlarımla iftar yapmak onların bereketli sofrasında bulunmak istedim. Bu vesile ile Mübarek Ramazan Ayı’nın Sakarya’mıza, Ülkemize,  ve Aziz Milletimize hayır, bereket ve de huzur getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum. İnşallah bu mukaddes günleri sağlıkla ve afiyetle geçirerek hayalini kurduğumuz o eski bayramlara kavuşacağız. “ dedi .

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER