Fatih Koleji, yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimini 2 yıla çıkardı

Özel Fatih Koleji, yeni eğitim öğretim yılında yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimini 5.sınıflardan sonra 6. sınıflarda da vermeye başlayacak.

Fatih Koleji, yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimini 2 yıla çıkardı

Sakarya Fatih Kolejleri Genel Müdürü Reşit Taşdemir, 2012-2013 eğitim öğretim yılında yeni bir sisteme geçildiğini söyledi. Taşdemir, 5. sınıf öğrencilerine haftalık 15 saat, 6. sınıflarda da 12 saat olmak üzere yıllık 600 saat İngilizce eğitimi vereceklerini kaydetti.

Yeni sistemle İngilizce’de büyük bir başarı beklediklerini dile getiren Taşdemir, şu bilgileri verdi: "Hazırlıkları yaparak İngilizce öğretmenlerimizi bu doğrultuda eğitim seminerlerine aldık.İngilizce’deki farkımızı herkese göstereceğiz. Öğrencilerimiz 15 saatlik İngilizce dersini konuşma, dinleme ve okuma-yazma çalışmaları şeklinde üç farklı öğretmenden alacak. Öğrencilerimizin özellikle konuşma becerilerini arttırmaya yönelik olarak bu derslerin büyük bir kısmını ana dili İngilizce olan yabancı uyruklu İngilizce öğretmenleri verecek. Ayrıca aynı eğitimi 6. sınıflarımızda da 12 saat olarak bu eğitimimizi devam ettireceğiz." 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER