FATİH TURAN İSKİ’DEN İSTİFA ETTİ 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter Yardımcılığı ve Ulaşım Daire Başkanlığı görevlerinde bulunan ve sonrasında İSKİ Genel Müdürlüğü’ne atanan Fatih Turan, bu görevden istifa etti 

FATİH TURAN İSKİ’DEN İSTİFA ETTİ 


Uzun yıllar Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter Yardımcılığı ve Ulaşım Daire Başkanlığı görevlerinde bulunan, bir süre de Ulaştırma Bakanlığı’nda Genel Müdür olarak çalışan Fatih Turan, İSKİ Genel Müdürlüğü görevinden istifa etti. 
Yönetim kadrosundaki arkadaşlarıyla birlikte istifa eden  Fatih Turan’ın yeniden Sakarya’ya gelip gelmeyeceği de merak konusu oldu. 
İSKİ’den de konuyla ilgili şu açıklama yapıldı. 
İSKİ Genel Müdürlüğünün Üst Yönetimi olarak; İstanbul’a su hizmetinin kutlu bir vazife olduğu bilinciyle, bugüne kadar yürüttüğümüz İSKİ’deki görevlerimizden kendi isteğimizle ayrılıyoruz. Yeni oluşacak İSKİ Yönetimi ile İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ve ekibine başarılar diliyoruz. Bu vesile ile başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, İstanbul’un tarihi su probleminin çözümünde bugüne kadar emek sarf eden bütün İBB Yönetimi ve büyük İSKİ Ailesi’nin tüm mensuplarına bir kez daha şükranlarımızı sunarken, tecrübelerimizin İstanbulluların her zaman emrinde olduğunun bilinmesini ayrıca kaydetmek istiyoruz. Siz değerli İstanbullulara sevgi ve saygılarımızı sunuyor, su gibi aziz olmanızı diliyoruz."
 

Sakarya Yenihaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7

banner6