FATURA TUTARINA ÖFKELENMİŞ

Adapazarı'nda dün sabah saatlerinde GSM bayiinde iki kadın çalışanını vuran P.T. isimli şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. P.T. Savcılıkta verdiği ifade de faturasının tutarının yüksek çıkmasından dolayı, sinirlenince olayın gerçekleştiğini söyledi

FATURA TUTARINA ÖFKELENMİŞ

Semerciler Mahallesi İtfaiye Caddesi'ndeki bir GSM bayisine P.T, isimli şüpheli, burada çalışanlarla konuşmaya başladı. Şüpheli, daha sonra henüz belirlenemeyen bir nedenle üzerinde taşıdığı tabancayla bayi çalışanlarına ateş etti. Saldırı sonrasında kaçtıktan sonra polise teslim olan 55 yaşındaki P.T. susma hakkını kullanarak emniyette ifade vermek istemedi.

KENDİMİ KAYBETTİM
P.T.  cumhuriyet savcısına verdiği ifadede olaydan bir süre önce aynı GSM bayiine gelerek kontörlü 3 hattı faturaya çevirdiğini söyledi.   Gelen 130, 60 ve 80 liralık üç faturadan 130 liralık faturanın fazla olması üzerine GSM bayisine gelerek konuşmak istediğini ancak Çalışanın sözüne sinirlendiğini söyleyerek; "Bana oradaki bir çalışan ‘dışarı çıkın’ diye söyleyince kendimi kaybettim' şeklinde kendini savundu.
İşlemleri ardından adliyeye sevk edilen P. T. 'Adam öldürmeye teşebbüs ' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21