FEVZİ KILIÇ: İSTİŞAREYLE YÖNETECEĞİZ

Erenler Belediye Başkan Adayı Kılıç, “İlçemizde dolaşmadığımız yer kalmadı, halkımıza belediyeden beklentilerini sorduk, notumuzu aldık. Erenler’i istişare ile birlikte yöneteceğiz” dedi.

FEVZİ KILIÇ: İSTİŞAREYLE YÖNETECEĞİZ

AKP Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç, seçim çalışmalarını sürdürüyor. İlçede dolaşmadıkları yerin kalmadığını belirten Kılıç, “Halkımıza belediyeden beklentilerini sorduk, sorunları ve talepleri tek tek dinledik, notumuzu aldık. Erenler’i istişare ile birlikte yöneteceğiz. İl başkanlığından gelmemiz sebebiyle gerek Ankara da gerek ilimizde bir bürokrasi dostluklarımız oluştu. Bunu ilçemize hizmet yolunda değerlendireceğiz” dedi.
KÜTÜPHANE VE ETÜD
Kılıç, “İlçemize inşallah gerekli alt yapıyı hazırlayarak ikinci üniversiteyi getirmek istiyoruz. Yanı sıra gençlerimizin en önemli taleplerinden biri olan kütüphane ve etüt merkezlerini ilçemize kazandıracağız. İnşallah artık çocuklarımız kütüphane veya ders çalışmak için başka yere gitmek yerine kendi evlerine yakın yerlerde işlerini görebilecek. Üniversite hazırlık konusunda öğrencilerimize her türlü yardımcı olacağız. Belediye olarak gerekli alt yapıyı hazırlayacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort