FEVZİ KILIÇ ÖĞRENCİLERLE ORUÇ AÇTI

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Özel Nusret Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdunda kalan üniversite öğrencilerinin misafiri oldu.

FEVZİ KILIÇ ÖĞRENCİLERLE ORUÇ AÇTI

Öğrencilerin Ramazan ayını tebrik eden Kılıç, “Yerel seçimlerde son ziyaretimizde size olmuştu, tekrardan sizlerle bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum” dedi. Başkan Kılıç, “Bizlerde öğrenci olduk, ne zaman bir sıkıntınız, sorununuz olursa ‘Bizim orada bir abimiz var’ diyerek gelebilirsiniz. Kapımız gönlümüz açık, içinizden bir şüphe geçmesin” dedi
NASİHATTE BULUNDU
Gençlere nasihatlerde de bulunan Başkan Kılıç, “Her boş anınızı değerlendirin, bol bol kitap okuyun. Kalan zamanlarınızı sporla geçirin. Geçmişte spor yapmış biri olarak size bunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Okumayı ve sporu yaşam tarzı haline getirmeye çalışın. Yaşınız biraz ilerlediği zaman sporun faydasını daha iyi anlayacaksınız” dedi. Gençler için projeler ürettiklerine dikkat çeken Kılıç, “İlçemizde üniversiteye hazırlanacak gençlerimize kurs imkanı sağlamakla birlikte kendilerine istedikleri zaman ders çalışabilecekleri sağlıklı ortamı da oluşturacağız. Kendi alanında uzmanlaşmış, gençlere hitap eden isimleri çeşitli etkinlik ve konferanslar ile inşallah sizlerle buluşturacağız” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER