Filli Boya’dan ısı yalıtım uygulaması

Dalmaçyalı Double Carbon Sistem, 2003 yılından bugüne Dalmaçyalı ısı yalıtım levhaları ile sektörde kuralları değiştiren Filli Boya’nın yeni nesil hammaddeler ile geliştirdiği, bilgi, tecrübe ve teknolojisinin en son eseri oldu.

Filli Boya’dan ısı yalıtım uygulaması

‘Isı Yalıtımı’ uygulamasında kullanılan tüm malzemeler, üst düzey performans için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Filli Boya Firması tarafından, “Isı yalıtım levhası ise tüm bu malzemelerin içinde performansa en çok etki edenidir. Yeni nesil hammaddeler ile geliştirilmiş Dalmaçyalı Double Carbon Isı Yalıtım levhası, klasik polistren levhalara oranla yüzde 30’a varan daha yüksek ısı yalıtım performansı sağlayarak farkındalık oluşturuyor” denildi.

5 KAT DAHA DAYANIKLI

Double Carbon Isı Yalıtım Sistemleri ürünü hakkında bilgi veren Filli Boya Firması, “Sağlamlığı ile tüketiciler için en doğrusunu sunuyor. Dış cephelerde meydana gelebilecek dolu yağışlarından cephelerinizi koruyarak standart ısı yalıtım sistemlerine göre tam 5 kat daha yüksek darbe dayanımı sağlıyor. Yalıtım yapıştırıcısı içerdiği özel bağlayıcılar sayesinde en sert rüzgar etkilerine karşı yüksek tutunma kuvvetine sahiptir. Bu özelliği sayesinde aynı zamanda 10m’ye kadar alçak katlı binalarda  dübelsiz uygulama imkanı ile işçilik ve zamandan tasarruf ettirir” ifadelerini kullandı

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER