Fizyobel sınır tanımıyor

Fizyobel sınır tanımıyor

Fizyobel sınır tanımıyor

Fizyobel Fizik ve Rehabilitasyon Merkezi, fizik tedavi konusunda teknolojiyi yakından takip ederek, vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için çalışmalarına yön veriyor.

Beklentiler
Doğru tedavi yöntemleri ile Uzman Doktor ve Fizyoterapistlerle hastaların ağrılarını azaltıp, fiziksen aktivitelerini tam kapasite ile yapmalarını sağlayan Fizyobel Tedavi Merkezi, hastalarının beklentilerini en üst seviyede karışlamak amacı ile çalışmalarına yön veriyor. Tıptaki yeni gelişmeleri takip ederek uluslar arası standartlara sahip Sakarya'nın en gelişmiş sağlık kuruluşlarından biri olmayı hedeflediklerini belirten Dr. Belma Demiryetiş 'Hastalarımızı buradan sağlıklarına kavuşmuş bir şekilde yolcu etmek bizleri mutlu ediyor' dedi.
Akapunktur
Fizik tedavide Elektroterapi tedavi tekniği ile Sakarya'nın en gelişmiş merkezi olduklarını ifade eden Demiryetiş: 'Sakarya da başka yerde olmayan vücut dışında uygulanan Elektroşok tedavisi ve ocak ayında hizmete girecek olan Akupunktur tedavisi ile hastalarımıza en kaliteli hizmeti vereceğiz' dedi. Mesleklere göre hastalıkların değiştiğini vurgulayan Demiryetiş 'Fiziki güçle çalışan ve masa başında çalışan vatandaşlarımızın yoğun ilgisini görüyoruz. Burada ki amacımız da zaten vatandaşlarımızın sıkıntılarına çare olabilmektir' şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER