GANALI İŞ ADAMLARI SATSO'DA

SATSO, Gana’dan gelen işadamlarını ağırladı. inşaat, mobilya, gıda, enerji, ilaç, kozmetik ve tekstil gibi çeşitli sektörlerde gerçekleşen görüşmelere Sakarya’dan 30, Gana’dan ise 10 firma katılım sağladı

GANALI İŞ ADAMLARI SATSO'DA

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ilimizin ihracat potansiyelini artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında düzenlenen ikili iş görüşme organizasyonu Ganalı işadamları ile yapıldı. Türk ve Ganalı özel sektör temsilcileri ile ilgili kurum ve kuruluş yetkililerinin bir araya gelerek; inşaat, mobilya, gıda, enerji, ilaç, kozmetik ve tekstil gibi çeşitli sektörlerde gerçekleşen görüşmelere Sakaryalı yaklaşık 30 firma ile Gana Heyetinden 10 firmanın katılımı ile gerçekleştirildi.
SONBAHARDA YENİDEN
SATSO Yurtdışı İş Geliştirme Komisyonu Başkanı  Ali İhsan Güneş, SATSO Genel Sekreteri Teyfik Öztürk’ün iştiraki ile gerçekleştirilen ikili iş görüşmeleri neticesinde, iki ülke iş adamlarının ticari anlamda işbirliğini artırmaya yönelik verimli sonuçlar alınması bekleniyor. Gana’lı iş adamlarının oldukça memnuniyet duydukları iş görüşmelerinin oldukça faydalı olduğu ticari ilişkilerin gelişmesi adına sonbaharda tekrar görüşülebileceği ifade edildi.
İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ
SATSO Yurtdışı İş Geliştirme Komisyon Başkanı Ali İhsan Güneş, “İlimizin uluslararası platformda en iyi şekilde temsil edilebilmesi, üyelerimizin yurtdışında iş hayatında yaşadıkları sıkıntıların giderilmesi ve rahat bir uluslararası ticaret yapılabilmesini sağlamak amacıyla Yurtdışı İş Geliştirme Komisyonu olarak SATSO yönetimimiz ile birlikte çalışmalar yürütüyoruz. İkili iş görüşmeleri ile sektörlerimize potansiyel pazarlar hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak amacıyla ikili iş görüşmelerinden ciddi verim alıyoruz. Devamlılığı için gayret edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER