“Gazını kestiğimiz iddia edilen bir kişi varsa…”

AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir koronavirüs ortamında bile hayati bir iş yaptıklarını belirterek, “Bu süreç içinde kimsenin gazını kesmeyeceğiz. Gazını kestiğimiz iddia edilen kişi varsa ona da bir yıl bedava gaz vermeyi taahhüt ediyorum” dedi.

“Gazını kestiğimiz iddia edilen bir kişi varsa…”

BEDAVA VERİRİZ
Sosyal medya üzerinden kendilerine insafsız eleştirilerde bulunulduğunu söyleyen AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir, “Eski bir fotoğrafı kullanarak kesim yaptığımız iddiası kesinlikle asılsızdır. AGDAŞ olarak bu hassas dönemde son derece titiz davranıyoruz. Net olarak söylüyorum ki bu süreçte kesinti yapmayacağız. Bu süreç içinde gazı kesildiğini iddia eden varsa ben kendilerine bir yıl bedava doğalgaz vermeyi taahhüt ediyorum” diye konuştu.
SÜREKLİ SAHADAYIZ 
Herkesin güvenli bir şekilde hizmet alabilmesi adına sürekli görev başında olduklarını da sözlerine ekleyen Genel Müdür Demir, “Bizim işimiz hayati öneme sahip. Bir ihbar geldiğinde ekiplerimiz her türlü riski alarak müdahalede bulunuyor. Bu süreç içinde manipülasyona yönelik paylaşım ve haberleri iyi niyetten uzak buluyoruz. Kimsenin canla başla çalışan ekiplerimizin moralini bozmaya hakkı olmamalı. Emeğe saygı gösterilmeli” dedi.
FATURA YAZILIYOR
AGDAŞ’ın ortalama fatura göndermek yerine fatura yazımlarına devam ettiğini de sözlerine ekleyen Genel Müdür Kenan Demir, “AGDAŞ olarak biz karantina harici her abonenin sayacını okuyoruz. Zira emsal fatura yerine gerçek endeks değerine göre fatura bırakıyoruz. Abonelerimizi bilgilendirirken de süresi içerisinde öderseniz kanuni gecikme faizi de ödemek zorunda olmayacaklarını hatırlatıyoruz. Kesim uyarısı yapmıyoruz” ifadelerini kullandı.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
LÜTFEN ÖDEMEYİN SORUN YOK :)
LÜTFEN ÖDEMEYİN SORUN YOK :) - 8 ay Önce

YANİ ÖDEMEZSENİZ ÇOK DAHA İYİ OLUR, HATTA ALLAH RAZI OLSUN MÜMKÜNSE ÖDEMEYİN 3 AY SONRA FAZİYLE AĞLATARAK ALIYORUZ DEMİŞ BEYEFENDİ :) GÖRSEN HULUSİ KENTMEN :)

SIRADAKİ HABER