Geleceğin mühendisleri mezun oldu

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü bu yıl toplu mezuniyet töreni yapmama kararını almasının ardından, her bölüm kendi bünyesinde mezuniyet töreni düzenliyor

Geleceğin mühendisleri mezun oldu

SAÜ İnşaat Mühendisliği Bölümündü dün mezuniyet sevinci vardı.

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümü dün 2013-2014 mezunlarını uğurladı. Mezuniyet törenine, SAÜ Rektörü Prof.Dr.Muzaffer Elmas, İnşaat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Adil Altundal ve bölüm öğretim görevlileri katıldı. Gerçekleştirilen mezuniyet törenine, SAÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünün ilk mezunları, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı hüsnü Gürpınar ve mezun olan genç mühendislerin velileri katıldı.

GÜÇLÜ BİREY
Programın devamında ise bölüm birincisi Mustafa emeksiz konuşma yaptı. Emeksiz yaptığı konuşmada bugün en mutlu günlerinden birini kutladıklarını belirterek başladığı konuşmasında “Eğitimli ve güçlü bireyler olarak hayatımıza bundan sonra devam edeceğiz. Hayatın her aşamasında, buradan aldığımız temel bilgilere bir yenisi ekleyerek yolumuza devam edeceğiz” dedi. Bölüm birincisi Mustafa Emeksiz’in konuşmasının ardından Ahmet kartal Ellebeş, öğrenciler adına konuştu. Konuşmaların ardından mezun olan öğrencilere ilk baretleri hediye edildi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE