Genç anne başka biriyle kaçmıştı... Canlı yayında yüzleştiler!

Sakarya'da dün ortadan kaybolan ve Ankara'da olduğu ortaya çıkan 17 yaşındaki Rabia Halıcı ve eşi Doğuş Halıcı canlı yayında karışı karşıya geldi.

Genç anne başka biriyle kaçmıştı... Canlı yayında yüzleştiler!

sakaryayenihaber.com -

Adapazarı'nda ikamet eden 17 yaşındaki Rabia Halıcı, 1 yaşındaki çocuğu ile birlikte çarşıya gezmeye çıkmış, aradan uzun süre geçmesine rağmen evine dönmeyen Halıcı'nın yakınları, durumdan endişelenip genç kadını aramaya başlamıştı. Halıcı'nın yakınları daha sonra durumu emniyet güçlerine bildirmişti.

Genç kadının ailesi, özel bir televizyon programında yayınlanan programa başvurmuş ve canlı yayından kızının bulunması için yardım istemişti. Rabia Halıcı’nın eşi sosyal medyadan eşinin kaçırılmış olabileceğini belirtmiş ardından aynı canlı yayın programında eşinin bir adamla kaçmış olabileceğini söylemişti. Canlı yayına katılan genç anne ise, eşinden şiddet gördüğünü ve kendisini zorla dilendirdiğini bildirmişti.

CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİLER

Bugün Show TV canlı yayınında Rabia Halıcı ve 1 yaşındaki çocuğu Gurur Muhammet Halıcı baba ile yüzleşti. Rabia Halıcı şiddet iddialarını yinelerken, baba Doğuş Halıcı iddiaları yalanladı.

ÇOCUĞUMU İSTİYORUM

Doğuş Halıcı, canlı yayında “Dilendirmedim, şiddet göstermedim. Çocuğumu daha fazla annesinde kalsın istemiyorum. Benim çocuğumun hayatını riske atmış." ifadelerini kullandı. 

KENDİ İSTEĞİYLE GELDİ

Rabia Halıcı’nın Ankara’ya kaçtığı Nuri isimli kişi de canlı yayına gelerek, “Kaçırmadım kendi isteğiyle geldi. Ben de anneni ara, eşini ara dedim. Eşinle ilgilenmiyorsun bu hallere düşüyor.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2020, 17:52
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER