Genç Utku'nun ölüm haberi geldi!

Donör' çağrısı sonrası tüm şehrin yaşaması için seferber olduğu 21 yaşındaki Utku Akçay, evde merdivenden düşmesi sonucu yaşamını yitirdi

Genç Utku'nun ölüm haberi geldi!

sakaryayenihaber.com - Azim ÇELİK'in haberi

Olay, Erenler ilçesi Küpçüler Mahallesi'nde 10 gün önce yaşandı. İyileşmesi için tüm Sakarya'nın seferber olduğu ilik kanseri 21 yaşındaki Utku Akçay, evde merdivenden yuvarlandı. 112 ekiplerince hastaneye kaldırılan gencin akciğerinden hasar aldığı belirlendi. Yoğun bakımda 10 gün yaşam mücadelesi veren Utku'dan bu sabah acı haber geldi. Ölüm haberini alanlar şoke oldu.

SAKARYA TANIYORDU

21 yaşındaki Utku Akçay, 3 yıl önce 'Romatizma' şikayetiyle gittiği hastanede ilik kanseri olduğunu öğrenmişti. Tedavisi için ilik nakline ihtiyaç olan Utku için ailesi 'donör arıyoruz' çağrısı yapmış ve genci tüm Sakarya konuşmuştu. Talihsiz Utku'ya 1 buçuk yıl önce Almanya'dan gelen donörden ilik nakli yapılmış ve tedavi başarılı sonuç vermişti. Günden güne iyiye giden gencin ani ölümü ailesi, sevenleri ve bütün Sakarya'yı yasa boğdu. Utku'nun bugün Erenler'de toprağa verileceği öğrenildi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER