'GERİ DÖNÜŞÜMDE BİLİNÇLİ OLMALIYIZ'

SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve Geri Dönüşümcüler Kooperatifi üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Işıksu, “yaptığımız çalışmada vatandaşımızın hakkına hukukuna saygı duyacağız” dedi

'GERİ DÖNÜŞÜMDE BİLİNÇLİ OLMALIYIZ'

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ve beraberindeki Sakarya Geri Dönüşümcüler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Sabri Erol, Başkan Yardımcısı Erdal Niğdelioğlu ve kooperatif üyelerini misafir etti. SATSO’nun geri dönüşüm faaliyetleri ile iştigal eden firmaların kümelenmesi için gayret gösterdiğini ve ticari faaliyetlerine destek olacak çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Altuğ, “Geri dönüşümcülerimiz kooperatiflerini oluşturdular ve hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar. Kümelenme çalışmalarımız devam ediyor bu süreçte ricamız belediyelerimizle ortak payda doğrultusunda çalışma yapabilmektir. Adapazarı Belediyemizin bu konuda yardımcı olacağından şüphemiz yok. Geri dönüşümcülerimizin sorunlarının çözümü noktasında çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.
BİLİNÇLİ HAREKET
Kooperatif Başkanı Sabri Erol ve Başkan Yardımcısı Erdal Niğdelioğlu’ndan meslek sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Işıksu, Adapazarı’nda ticari faaliyetlerde bulunarak şehre katkı sağlayan herkese yardımcı olmak istediklerinin altını çizdi. Geri dönüşüm sektörünün önemli bir sektör olduğunu vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Geri dönüşüm konusunda duyarlı ve bilinçli hareket edersek, sorunları kendimiz çözmeye kalkmadan, güçlü iletişim ve ortak anlayışla hareket edersek Adapazarı’mıza, hemşehrilerimize faydalı çalışmalar yapmış oluruz.” şeklinde konuştu.
DOĞAYA SAYGILI
Adapazarı’nı çok sevdiklerine değinen Başkan Işıksu, “Sevgimize sahip çıkacağız, dikkatli olacağız, her yaptığımız çalışmada vatandaşımızın hakkına hukukuna saygı duyacağız. Adapazarı Belediyesi olarak çalışma ilkelerimizde çevreye saygılı şehir var. Tabiattaki canlı veya cansız tüm varlıklarla uyumu gözeterek yeşili koruyan, doğaya saygılı uygulamalar geliştiriyoruz. Bunu hep birlikte yapacağımıza, sorunlarımızı hep birlikte konuşarak, istişare ederek ortadan kaldıracağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE