GEYVE, İSTİKLAL MARŞINI OKUDU.

Geyve ilçesinde İstiklal Marşının kabulünün 98.yıldönümü etkinlikleri kapsamında ilçede bulunan 7’den 70’e her kesimden vatandaş (öğrenci çiftçi esnaf polis asker emekli üst düzey kamu görevlileri) İstiklal Marşının mısralarını seslendirdiler.

GEYVE, İSTİKLAL MARŞINI OKUDU.

12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulünün yıldönümü dolayısıyla kamera çekimlerini ve yönetmenliğini öğretmenler Yunus Çınar ve Seyit Süleyman Acar’ın hazırladığı ve 7’den 70’e vatandaşların İstiklal Marşı’nı okuduğu klip sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Proje kapsamında oluşturulan videoda; Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Cumhuriyet Başsavcısı Tacettin Aykol, Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ile daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar yer aldı.

Projeyi gerçekleştiren öğretmenler yaptıkları açıklamada, “12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü nedeniyle Hem çocuklarımıza İstiklal Marşı’nın önemini kavratmak hem de bugünü yad etmek anlamında güzel bir proje olsun istedik. Halktan ve her kesimden olmak üzere öğretmenlerimize ve öğrencilerimize bu projede yer vermeye çalıştık. Bu projeyle aynı zamanda İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy’u anmış olduk. Projede emeği geçenlere çok teşekkür ederiz.” dediler

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort