banner67

Geyve'de iftar vakti

Büyükşehir Belediyesi tarafından Geyve’de iftar program düzenlendi İftarda konuşan Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Fevzi Kılıç, “Bizler bu coğrafyayı daha iyiye, daha güzele ulaştırmak için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz” dedi

Geyve'de iftar vakti

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Mahallemde İftar Var’ programları devam ediyor. Daha önce Karapürçek, Sapanca, Hendek, Kocaali, Kaynarca ve Arifiye’de vatandaşları aynı sofralarda bir araya getiren buluşmalar bu kez Geyve’de gerçekleştirildi. Kapalı Pazar Yeri ve çarşı içine kurulan sofralarda Geyveliler bir araya geldi. Etkinlik, iftar öncesinde İstanbul Bağcılar İmam Buhari Camii İmam Hatibi Hasan Kılıç’ın Kur’an-ı Kerim tilavetleri ile başladı.
SELAM
Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Fevzi Kılıç ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya,masaları tek tek dolaşıp, vatandaşların Ramazan ayını tebrik etti, hayırlı iftarlar diledi. Ardından okunan ezanlar ile Geyveliler ellerini semaya çevirdi, yapılan duaların ardından oruçlar açıldı. Programda kısa bir konuşma yapan Başkanvekili Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun Geyvelilere selamını iletti.

HİZMET
Kılıç, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu, Cumhurbaşkanlığı Seçim Çalışmalarını başlatan Başbakanımızın yanında olmak için İstanbul’a gitti. Başkanımızın tüm Geyvelilere selamı ve Ramazan tebriği var. Bizler bu coğrafyayı daha iyiye, daha güzele ulaştırmak için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Rabbim tüm vatandaşlarımıza en hayırlı hizmetleri sunmayı bizlere nasip etsin. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın” diye konuştu. Kılıç’ın ardından konuşan Geyve Belediye Başkanı Kaya da vatandaşların Ramazan ayını tebrik etti. İftar programının ardından etkinlik meddah ve orta oyun gösterileri ile devam etti.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE